Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянськ увійшов у десятку інвестиційно привабливих малих міст у рейтингу «Європейські міста та регіони майбутнього 2018/19»

19.02.2018, 12:22    просмотров: 780

Бердянськ увійшов до ТОП-10 малих (100-350 тис. жителів) європейських міст майбутнього 2018/19 у міжнародному рейтингу спеціалізованого інвестиційного журналу fDi Intelligence у категорії «Стратегія прямих іноземних інвестицій» (підкатегорія «Топ-10 міст за ефективністю витрат на ведення бізнесу».

«fDi Intelligence» – структурний підрозділ «Financial Times», заснований з метою висвітлення розвитку індустрії в глобалізованому суспільстві з портфелем продуктів, послуг і бізнес-інструментів світового класу. Це дає змогу як компаніям, так і організаціям з економічного розвитку ухвалювати ефективні рішення щодо прямих іноземних інвестицій. Журнал проводить відбір міст та регіонів з найкращими перспективами для залучення іноземних інвестицій та місцевого економічного розвитку починаючи з 2001 року.

У 2018 році експерти оцінювали понад 50 критеріїв – від ефективності видатків на ведення бізнесу до потенціалу людських ресурсів та інфраструктури. Підсумки конкурсу «Європейські міста та регіони майбутнього 2018/19» підбито на підставі незалежного збирання даних за «fDi Benchmark» та «fDi Markets» серед 301 європейського міста 150 європейських регіонів у п’яти категоріях: економічний потенціал, ринок праці, ефективність витрат на ведення бізнесу, інфраструктура та сприяння бізнесу.

В десятку кращих в різних категоріях рейтингу потрапило більше десяти українських міст. Серед переможців – Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одеса, Миколаїв, Запоріжжя, Тернопіль, Кременчук, Мелітополь та інші. Відзначена також Київська область.

 

Прес-служба мерії

 


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.