Доска объявлений Бесплатка БердянскДіяльність Бердянської ОДПІ

15.05.2013, 20:56    просмотров: 2407

 

Перевірено понад 100 кандидатів на посади

Профілактика та попередження правопорушень дає можливість вчасно зупинити порушника антикорупційного законодавства України, не допустити вчинення злочинів та мінімізувати негативні наслідки. Одним із існуючих профілактичних заходів, які використовують у своїй роботі фахівці відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Запорізькій області УВБ ДПС України, є перевірка кандидатів на посади в органи ДПС. З початку року проведено 110 перевірок кандидатів, внаслідок чого відносно 4 осіб прийнято рішення про відмову у призначенні.

Аби запобігти вчиненню посадовими особами органів державної податкової служби області корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, в колективах податкової служби проведено 231 бесіду та лекцію на антикорупційну тематику. 

Крім того, протягом січня-квітня поточного року співробітники відділу провели 52 службові перевірки, за результатами яких внесено керівникам ОДПС у Запорізькій області 48 подань щодо вжиття заходів з усунення причин та умов, що призвели до скоєння правопорушень з боку податківців. За припущені порушення до 33 працівників застосовані заходи дисциплінарного впливу, у тому числі 1 особу звільнено. Про неприпустимість скоєння дій, які близько межують з протиправними, 34 співробітникам винесено офіційні застереження. 

 ГУ Міндоходів у Запорізькій області

 

На Запоріжжі надходження податку на прибуток зросли на суму понад 20 млн. грн.

 За підсумками січня-квітня 2013 року платники податків Запорізького регіону до загального фонду Державного бюджету сплатили майже 219 млн. грн. податку на прибуток. Проти показника надходжень за відповідний період попереднього року (198,5 млн. грн.) забезпечено збільшення надходжень на 20,4 млн. грн. або на 10,3 відсотка.

Аналіз свідчить, що 50 відсотків надходжень податку на прибуток до Державного бюджету (109,5 млн. грн.) сплатили 80 підприємств. Серед них, зокрема, ПАТ "Мотор-банк", ТОВ "Азовська кабельна компанія", ДП "БМТП", ТОВ"НВП "Автоматизація технологій", ТОВ "Крок Г.Т.", ТОВ "Бізон-імпорт" тощо.

Завдання Головного управління Міндоходів у Запорізькій області спрямоване на виконання Державного бюджету у частині адміністрування податків. Впроваджено багато сервісів, які допомагають платникам податків прозоро вести бізнес. Поступово, як і передбачено Податковим кодексом, знижуються податки. Всі законодавчі новації спрямовано лише задля того, аби не допустити мінімізації податків і не створити будь-якого зайвого тиску на бізнес.

За січень-квітень 2013 року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло понад 17 млн. грн. єдиного податку. Відповідно до аналогічного періоду 2012 року забезпечено приріст надходжень на 6,3 млн. грн. або на 58,3 відсотка. 

За чотири місяці поточного року до місцевих бюджетів Запорізької області надійшло 7,1 млн. грн. збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності. У порівнянні з аналогічним періодом 2012 року забезпечено приріст надходжень на 0,2 млн. грн. або на 2,9 відсотка.

 ГУ Міндоходів у Запорізькій області

 

Запорізьким платникам відшкодовано ПДВ у півтора разу більше, ніж торік

У Запорізькому регіоні за січень-квітень 2013 року (без врахування показників СДПІ по роботі з ВПП у м. Запоріжжі) відшкодовано податку на додану вартість на загальну суму 102,5 мільйона гривень, що більш ніж на 34 мільйони гривень або у 1,5 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року.

У квітні поточного року дев'ять запорізьких платників отримали майже 57 мільйонів гривень ПДВ в он-лайн режимі.

– Завдяки впровадженню автоматичної системи відшкодування ПДВ держава гарантує вчасне та повне повернення заявлених сум податку. Звичайно, за умов чіткого дотримання встановлених критеріїв, перш за все, рівня заробітних плат, відсотка експортних операцій, відсутності схемного кредиту та збитковості у діяльності. Позитивним є те, що в Запорізькій області порівняно з минулорічним періодом зросла кількість платників, які отримують ПДВ "автоматом", та відшкодовані суми – на 34 мільйони гривень, – відзначив в. о. начальника Головного управління Міндоходів у Запорізькій області Анатолій Страшний.

Крім того, в регіоні встановлено постійний контроль над сумами, які заявляють платники до повернення. Так, з початку року фахівці ГУ Міндоходів області упередили незаконне відшкодування податку на додану вартість на загальну суму 9,2 мільйона гривень.

 ГУ Міндоходів у Запорізькій області

 

Отримано майже 300 письмових звернень громадян

Протягом чотирьох місяців 2013 року до Головного управління Міндоходів у Запорізькій області надійшло 294 письмових звернення громадян, що на 60 звернень менше, ніж за відповідний період 2012 року, з них: 294 заяви (100%), скарг або пропозицій не надходило.

 За результатами проведеного аналізу звернень, отриманих за січень-квітень поточного року, встановлено, що: 102 - стосувалися отримання податкової консультації індивідуального характеру у відповідності до вимог ст.52 Податкового кодексу України; у 82 випадках – з метою інформування органу влади про ухилення від сплати податків та здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації; 26 - про проведення контрольно-перевірочної роботи. Всього протягом вказаного періоду розглянуто 249 звернень (85%) від загальної їх кількості. Із них: 55 – вирішено позитивно, 177 – роз’яснено, 3 – визнано анонімними, 11 – надіслано за належністю, 1 – направлено до правоохоронних органів, 2 – повернуто авторові (відповідно до ст. 5 і 7 Закону України «Про звернення громадян»). 45 звернень громадян знаходяться на виконанні, оскільки термін не настав.

Крім того, за чотири місяці 2013 року посадові особи ГУ Міндоходів області провели 539 особистих прийомів громадян. Найбільше зверталися СПД-фізичні - 26% та СПД - юридичні особи - 27% загальної кількості усних звернень. Підприємців цікавили питання стосовно оподаткування податку на доходи фізичних осіб, єдиного податку, загальної системи оподаткування, РРО та КОРРО, податку на прибуток підприємств тощо. 

Аналітичні матеріали та графіки прийомів громадян як обласного апарату, так і місцевих податкових органів оприлюднюються на суб-сайті ДПС у Запорізькій області.

 ГУ Міндоходів у Запорізькій області

 

Третину збитків вже відшкодовано бюджету

Слідчими підрозділами Головного управління Міндоходів у Запорізькій області за січень-квітень поточного року зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань 189 кримінальних проваджень. Із 74, з яких закінчено досудове розслідування, 20 проваджень направлено до суду з обвинувальними актами та 6 справ для звільнення від кримінальної відповідальності. 

 По закінчених кримінальних справах встановлено збитки у розмірі майже 20,5 млн. грн., з яких 6,2 млн. грн. вже відшкодовано до бюджету. 

 Так, слідчим відділом Мелітопольської ОДПІ закінчено кримінальне провадження стосовно директора одного з відкритих акціонерних товариств. Йому висунуто звинувачення в ухиленні від сплати податків у особливо великих розмірах.

Впродовж 2009-2011 років керівник підприємства, яке займалося виробництвом продукції, "навів мости партнерства" з кількома фіктивними фірмами задля створення штучного кредиту. За певну винагороду службові особи фіктивних фірм йому надавали підроблені документи, де фігурували операції з придбання запчастин до техніки. Всього за три роки таким чином було проведено віртуальних операцій на 7 млн. грн., а керівник відкритого акціонерного товариства не доплатив бюджету податку понад 1 млн. грн.

Ухвалою слідчого судді Мелітопольського міськрайонного суду накладено арешт на майно підприємства майже на 1,5 млн. грн.

 

 ГУ Міндоходів у Запорізькій області


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.