Доска объявлений Бесплатка БердянскЗемлевпорядники вживають заходів для комфортного обслуговування населення

13.06.2013, 23:35    просмотров: 2049

Днями на нараді Головного управління Держземагентства  під головуванням його керівника Івана Гашенка запорізькі землевпорядники  обговорили цілий ряд актуальних питань, які безпосередньо впливають на результати проведення земельної реформи в регіоні. 

Особливу увагу було приділено обговоренню ходу державної реєстрації земельних ділянок на території області та взаємодії з органами Мінюсту. 

Зокрема, було зазначено, що з початку роботи Національної кадастрової системи державні реєстратори Запорізької області зареєстрували 10 823 земельних ділянок та надали 8852 витяги з Державного земельного кадастру. За цей період спеціалісти прийняли 10 909 заяв про державну реєстрацію земельного наділу та 8884 заяви про надання відомостей про земельну ділянку у формі витягу з Державного земельного кадастру. 

Найбільшу кількість заяв на реєстрацію земельних ділянок з початку року отримано у Бердянському, Василівському, Вільнянському, Запорізькому, Оріхівському, Приазовському та Приморському районах області. Однак через неякісно виготовлену документацію із землеустрою в цілому ряді випадків (зустрічається невідповідність структури ХМL-файлу та індексно-кадастровій карті, неякісно проведені вишукувальні роботи, невідповідність координат суміжних точок, накладання земельних ділянок) значна кількість заявок ще й досі відпрацьовується з негативним результатом, що, в свою чергу, викликає соціальну напругу і невдоволення населення. 

Фахівцями органів Держземагентства області постійно вживаються заходи для нарощування темпів цієї роботи. За підрахунками, в середньому на день по області на сьогоднішній день реєструється близько 145 земельних ділянок та видається по 126 витягів з Державного земельного кадастру.

Також була акцентована увага на позитивних досягненнях територіальних підрозділів Держземагенства Запорізької області в частині налагодження взаємодії з органами Мінюсту. Так, за статистикою, на даний час від органів Мінюсту надійшло 5150 заявок, з яких в установлений законодавством термін фахівцями територіальних підрозділів Держземагентсва відпрацьовано 5039 заявок (98%). 

Водночас, було вказано й на негативи. Так, через неякісно виготовлену документацію із землеустрою в цілому ряді випадків (зустрічається невідповідність структури ХМL-файлу та індексно-кадастровій карті, неякісно проведені вишукувальні роботи, невідповідність координат суміжних точок, накладання земельних ділянок) значна кількість заявок ще й досі відпрацьовується з негативним результатом, що, в свою чергу, викликає соціальну напругу і невдоволення населення. 

– Будь-які зволікання з державною реєстрацією земельних ділянок неприпустимі. Днями в соціальній мережі Facebook почала працювати моя особиста сторінка (http://facebook.com/gashenko.ivan), на якій всі бажаючі можуть залишити запитання чи пропозиції. Також, з метою оперативного реагування та недопущення створення черг при наданні послуг населенню, забезпечення прозорості та виключення проявів корупції, найближчим часом у всіх територіальних підрозділах Держземагентства області будуть встановлені веб-камери, – наголосив начальник Головного управління Держземагентства у Запорізькій області Іван Гашенко.

В ході наради були також обговорені наявні проблемні питання, з якими стикаються державні кадастрові реєстратори при роботі з Національною кадастровою системою, зміни в чинному земельному законодавстві та інші питання.


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.