Доска объявлений Бесплатка БердянскДП “Бердянський морський торговельний порт” достроково виконав план травня з вантажопереробки

29.05.2017, 15:42    просмотров: 672

Згідно оперативних даних, станом на 28 травня, ДП “Бердянський морський торговельний порт” достроково виконало план вантажопереробки на місяць.

 

Планом на травень 2017-го року для ДП “БМТП” було передбачено перевалку вантажів в розмірі 165 000 тонн. Станом на ранок 29 травня державним портовим оператором вже перевалено 168 020 тонн. Тобто, в травні, завдяки злагодженій праці власників вантажі, українських залізничників та портовиків Бердянська,  план підприємства буде виконано і Україна, як завжди в останні роки, отримає кошти до державного бюджету. 

Зазначимо, що позитивна динаміка роботи підприємства спостерігається паралельно з безстроковою акцією протесту портовиків проти призначення Богдана Бабця в.о. директора “БМТП” та на підтримку звільненого наказом МІУ Миколи Ільїна. Тобто, акція протесту не позначається на показниках виробничої діяльності державного підприємства, як це намагаються представити окремі чиновники та заангажовані ними ЗМІ. Твердження деяких осіб про нібито непрацююче підприємство та завдані державі збитки є свідомою дезінофрмацією керівництва держави.

Трудовий колектив “Бердянського морського торговельного порту” продовжує ефективно працювати на благо України та рідного міста.

 

Прес-служба ДП БМТП

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.