Доска объявлений Бесплатка БердянскДо уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку!

11.08.2017, 15:27    просмотров: 574

З 1 січня 2017 року фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менша 0,5 мінімального страхового внеску. У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб-підприємців становить 704 грн на місяць (3200 грн х 22 відсотки).

 

Отже, для фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн щомісяця.

Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

Водночас для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць, необхідно сплатити за місяцю єдиний внесок в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, тобто 704 грн.

Таким чином фізичні особи-підприємці даної категорії повинні врахувати, що у разі сплати єдиного внеску у сумі 352 грн за місяць страховий стаж буде зараховано пропорційно, а саме 0,5 місяця.

Тобто в подальшому несплата такими особами єдиного внеску в мінімальному розмірі позбавляє їх права на зарахування цих періодів в повному обсязі до страхового стажу, необхідного для призначення пенсії та страхових виплат за соціальним страхуванням.

 

Інформація Бердянського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області 

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.