Доска объявлений Бесплатка БердянскМандрівний на піску: в Бердянську пройде XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно DOCUDAYS UA-2019

25.09.2019, 12:41    просмотров: 370

3 1 жовтня в Бердянську стартує XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. 

 

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – Бердянський Державний Педагогічний Університет, школи та гімназії міста,  Бердянський центр дитячої та юнацької творчості, Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Бердянська міськ-районна організація Товариства Червоного Хреста України та Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи м.Бердянська

Через запитання«Дозволити програмі змінити вашу свідомість?» цьогорічний фестиваль  розмірковує над тим, як змінюється наше повсякдення, звички та способи комунікації з появою цифрових технологій, які нові можливості вони відкривають для дослідження реальності та які загрози, пов’язані з контролем та інформаційною безпекою, криються в цифровій мережі.  

Відкриттям XVI Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини DocudaysUA»у місті Бердянську стане своєрідний скриншот віртуального сьогодення Фільм «Bellingcat: Правда у світі постправди» режисера Ганса Пула. У фільмі досліджується робота міжнародної команди журналістів-розслідувачів Bellingcat. Вони розкривають резонансні справи, знаходячи потрібні докази в безмежних просторах Інтернету, шукають правду серед фейкових новин і суперечливих фактів. Традиційно перший показ  фестивалю відбудеться у стінах Бердянського Державного Педагогічного Університету  на Гуманітарно-економічному факультеті . Початок о 15.50(Місце проведення - Бердянський державний університет, вул. Шмідта ,4 , 1 корпус)

 

Протягом фестивалю ми запрошуємо вас завітати на фестивальні події:

2 жовтня

12.20 –14.20 Боротьбу молодих активістів/-ок за приватизований кінотеатр «Звєзда» у Белграді фіксує фільм «Окупований кінотеатр», аналізуючи рух протесту зсередини, його ризики та суперечності, вигорання серед активістів та активісток.(Місце проведення - Бердянський державний університет, вул. Грецька, 18/53, 4 корпус)

17-00 – 18-30 – Воркшоп із декорування еко-сумок на тему проблеми кібербулінгу.  Сумки створені під час воркшопу ви зможете забрати із собою (Місце проведення: Бердянська міськ-районна організація Товариства Червоного Хреста України  - вул. Привокзальна, 42)

 

3 жовтня

9.00 – 11.00.Стрічка-розслідування «Навмисна смерть» від режисеркиСью Вільямс відкриває приховані процеси індустрії електроніки та доводить, що навіть найменші ґаджети мають смертельні наслідки для довкілля та здоров’я.(Місце проведення: Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

17.00 – 18.30.Воркшоп із створення еко-блокнотів присвячений темі захисту прав людини в електронному світі. Під час воркшопу учасники та учасниці навчились власноруч створювати еко-блокноти, а також поглибили знання в темі захисту прав людини в електронному світі. (Місце проведення: Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

 

3 – 4 жовтня

10.00 – 18.00у Центрі дитячо-юнацької творчості відбудеться виставка «Валізи кримських правозахисників» (життя під час збройного конфлікту).Виставка представлена у вигляді  валіз з речами правозахисників Криму. Унікальність виставкового проекту полягає в тому, що це можливість через особисті історії конкретних людей дізнатись про їх життя та діяльність, чинники які сприяли вибору правозахисної стежки, і яка в результаті провела їх по тернистому шляху. Герої вимушені були залишити свої домівки та речі, які допомагали їм займатись захистом прав інших, але незважаючи на складні життєві обставини вони і зараз продовжують свою правозахисну діяльність.(Місце проведення: Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

 

4 жовтня 

10.00 – 11.30Стрічка Олексія Радинського «Колір фасаду: синій» спостерігає, як український митець та архітектор Флоріан Юр’єв розпочинає боротьбу за свій унікальний архітектурний проєкт – знамениту «Літаючу тарілку» в Києві.(Місце проведення: Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів, вул. Європейська, 68А)

13.50 – 14.50Тернистий шлях молодої ромки від сільського спортзалу до престижного боксерського чемпіонату – у фільмі «Чемпіонка».(Місце проведення: ЗОШ №5 (вул. Руденка, 5)

16.00 – 17.30Дітям так багато є про що сказати, якщо дорослі дозволять собі розкіш зупинитися та послухати, – на це нагадує фільм «Послухай».(Місце проведення: Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

17.00 – 18.30фільми громадської активності» – це унікальний для України проект, коли громадські активіст(к)и та режисер(к)и об’єдналися для створення документальних стрічок, спрямованих на зміни в суспільстві. Сергій Чагаров, герой стрічки «Ти, бля, рота закрий!» режисерки Таїсії Кутузової, з 15 років бореться з корупцією в рідному селі. Активісту погрожують, радять не лізти в «справи дорослих», а однієї ночі підкидають на подвір’я вибухівку.(Місце проведення: Студія «Юн-прес», пр.Праці, 24/56)

 

5 жовтня

18.00- 20.00- Стрічка «Чистильники» запрошує нас у світ інтернет-цензури, яку великі гравці мереж Google, Facebook, Twitter віддають на аутсорсинг робітникам і робітницям на Філіппінах. (Місце проведення: Міський пляж біля КП «Рятувально-водолазна служба» (вул. Горького, 18)

Увага! Демонстрація фільму відбудеться на відкритому просторі! Візьміть каремати та пледи!

 

6 жовтня

12.00 – 13.30 Фільм «Замок» кінорежисера Тадеуша Кабіч. Шість особистостей, шість професій і шість неймовірних захоплень. Усі вони зустрічаються у чарівному Королівському замку, де працюють ці персонажі. Ми спостерігатимемо за тим, як вони виконують свої обов’язки, і стежитимемо за їхніми неймовірними хобі. Чудова доза гумору, емпатії та абсурду.(Місце проведення: Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

 

7 жовтня

10.00-11.00– Воркшоп із декорування еко-сумок на тему проблеми кібербулінгу.  Сумки створені під час воркшопу ви зможете забрати із собою (Місце проведення: Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів , вул. Європейська, 68А)

 

8 жовтня

17.30  - 19.00 Світ дітей та підлітків сповнений питань та пошуків: дослідження своєї сексуальності, визначення улюбленої справи, а іноді – і боротьба за право присвятити їй своє майбутнє. «Дівчинка проти гравітації» розповідає історію 11-річної Ерденчімеґ, яка бореться за свою мрію стати конторсіоністкою, як багато відомих монгольських акробатів. (Місце проведення: Батьківський клуб «Лелека», пр.Праці, 24/56)

 

9 жовтня

12.20 – 14.20Фільм «Bellingcat: Правда у світі постправди» режисера Ганса Пула. У фільмі досліджується робота міжнародної команди журналістів-розслідувачівBellingcat. Вони розкривають резонансні справи, знаходячи потрібні докази в безмежних просторах Інтернету, шукають правду серед фейкових новин і суперечливих фактів..(Місце проведення - Бердянський державний університет, вул. Грецька, 18/53, 4 корпус)

 

10 жовтня

17.00 – 18.30.Воркшоп із створення еко-блокнотів присвячений темі захисту прав людини в електронному світі. Під час воркшопу учасники та учасниці навчились власноруч створювати еко-блокноти, а також поглибили знання в темі захисту прав людини в електронному світі. (Місце проведення: Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

 

11 жовтня

17.00 – 19.00 - Номінант на премію Оскар фільм «Обережно, провалля!» – режисерський дебют БінґаЛіу, який спостерігає за життям шкільних друзів-скейтбордистів у промисловому американському місті. Він фільмує несподівану для них дорослість – з усіма безнадійними роботами, народженням дітей і роздумами про те, що означає бути людиною.(Місце проведення: Студія «Юн-прес», пр.Праці, 24/56)

 

12 жовтня

11.00 – 13.00 - Гарвардська студентка Дженніфер Брі готується до весілля своєї мрії, аж раптом тіло починає не слухатися її. У чутливій особистій документальній стрічці «Неспокій» Дженніфер фіксує найпохмуріші моменти її боротьби із синдромом хронічної втоми. Вона розповідає також про інших людей, вражених цим синдромом, закликає суспільство переглянути усталені стереотипи й почати шукати шляхи допомоги людям із цією хворобою, від якої страждають мільйони.(Місце проведення: Бердянська міськ-районна організація Товариства Червоного Хреста України  - вул. Привокзальна, 42)

17.00 – 19.00 -Герої фільму «Коли ягнята стають левами» – мисливці за слонами з бідного кенійського міста. На їхню думку, захисники дикої природи цінують життя слонів вище за людські життя. А вони готові піти на арешт, моральний осуд світу, навіть на смерть, аби прогодувати свої родини. (Місце проведення: Студія кіноосвітньої творчості «16/4», пр.Праці, 24/56)

 

13 жовтня

13.00 – 15.00 -Стрічка «Чистильники» запрошує нас у світ інтернет-цензури, яку великі гравці мереж Google, Facebook, Twitter віддають на аутсорсинг робітникам і робітницям на Філіппінах.(Місце проведення: Центральна бібліотека, вул. Пушкіна, 14)

 

14 – 15 Жовтня

9.00 – 20.00 - Фотосушка «Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA-2019 Бердянську»(Місце проведення: Центр дитячої та юнацької творчості ім. Є. Руднєвої, пр.Праці, 24/56)

XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в місті Бердянську проводитьЦентр громадянської просвіти «Альменда»

 

Партнери фестивалю в місті Бердянську: 

• Відділ освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради

• Відділу освіти, культури, молоді та спорту Бердянської районної державної адміністрації,

• Гуманітарно-економічний факультет Бердянського Державного Педагогічного Університету

• Факультет філології та соціальних комунікацій Бердянського Державного Педагогічного Університету

• Бердянська міськ-районна організація Товариства Червоного Хреста України

• Центр дитячо-юнацької творчості ім. Є. Руднєвої

• Центральна бібліотека Централізованої бібліотечної системи м.Бердянськ

• Комунальна установа «Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Бердянської міської ради

 

Місія Мандрівного фестивалю

Ми створюємо можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяємо розвитку критичного мислення, формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Реалізуючи нашу місію, також сприяємо популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Фестиваль – неполітичний і некомерційний.

 

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.