Доска объявлений Бесплатка БердянскСрібну корону та тітул «Юна міс світу Кращий талант» отримала в Іспанії учениця 7 класу Бердянської гімназії Мирослава Руденко

8.10.2019, 14:18    просмотров: 3705

На острові Тенеріфе (Іспанія) в Атлантичному океані відбувся  19 Міжнародний  дитячий фестиваль культури та мистецтва «Міні Міс та Міні Містер світу 2019»(«Little Miss & Little Mister United World 2019»). Мирослава Руденко ,учениця 7 класу Бердянської гімназії №1 «Надія», представляла наше місто та Україну в одному з двох напрямків, а саме «International Talent». Конкурсантки змагалися за право володіти ексклюзивними золотою та срібною коронами. 

 

Першим етапом змагання  була підготовка відео-візитки в національному костюмі на український та англійський мовах про рідну мову країни, яку треба було захистити.  У наступному конкурсі « Пірати Канарських островів» Мирослава отримала кубок «Best costume design» за кращий  піратський костюм власного дизайну.

Та головною родзинкою конкурсу  було представлення таланту. Саме на цьому етапі наша землячка розкрила свої здібності. 

Творчий номер складався з хореографічного виступу ,який супроводжувався  читанням її власного вірша «Сила слова». За що бердяночка і отримала кубок «Best Talent». 

Самою хвилюючою  подією  була церемонія нагородження. Дівчина отримала корону,стрічку та диплом  «Teen Miss United World 2019  Best Talent»( «Юна міс світу Кращий талант»). 

Та кульмінацією  сподівань стало те ,що саме вона, мешканка нашого міста, потрапила у трійку лідерів і отримала головну ексклюзивну срібну корону,стрічку та диплом « Little Miss United World 2019  International Talent ». 

Мирослава,крім нагород знайшла багато друзів з різних країн, унікальний досвід та море вражень, за що  вдячна всім, хто підтримав і допоміг в організації поїздки на фестиваль.

Вітаємо, та бажаємо Мирославі нових успіхів!   

 

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.