Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянские портовики провели мирную акцию протеста против коррупции во власти

25.12.2015, 17:10    просмотров: 1608

25 декабря трудовой коллектив Бердянского морского торговового порта при поддержке профсоюзного комитета предприятия вышел на акцию протеста против коррупции во власти. Поводом для акции стали действия власти всех уровней с затягиванием назначения на должность директора предприятия Николая Ильина.

Бердянские  портовики провели мирную акцию протеста против коррупции во власти

Более полугода - с 22 июня 2015 года, когда Ильин был признан победителем конкурса на должность директора, который проводило Министерство инфраструктуры Украины, - его не назначают на должность директора. Это происходит при прямом участии экс-главы Запорожской ОГА, ныне председателя Запорожского областного совета Григория Самардака, который безосновательно дважды отозвал свое согласие на такое назначение. 

За это время клиенты порта забыли, что такое корупционные «схемы», предприятие несколько раз устанавливало рекорды грузопереработки, признавалось лучшим в отрасли, является одним из немногих наполнителем бюджета в регионе, самым крупным плательщиком в бюджет города Бердянск, плательщиком самой высокой заработной платы в городе.

Бердянские  портовики провели мирную акцию протеста против коррупции во власти

Бердянские  портовики провели мирную акцию протеста против коррупции во власти

Портовики считают такие действия представителя власти коррупционными, направленными на то, чтобы вернуть коррупционные схемы, сменить руководителя порта на подконтрольного «смотрящего» за финансовыми потоками, действия которого будут направлены на банкротство предприятия с целью его дальнейшей приватизации за бесценок.

Выступающие на митинге работники и ветераны порта осудили такие действия, выразили полную поддержку Николаю Ильину и заявили, что будут отстаивать свои права всеми законным методами.

Трудовой коллектив порта принял Обращение к руководству страны, которым решительно осуждает такие действия власти, требует подтвердить свои слова о борьбе с коррупцией, назначить Николая Ильина директором порта и дать возможность предприятию спокойно и плодотворно работать. Обращение было принято единогласно. 

Бердянские  портовики провели мирную акцию протеста против коррупции во власти

 

 

Президенту України Порошенко П.О.

Прем’єр-міністру України Яценюку А.П.

Міністру інфраструктури Пивоварському А.М.

 

Звернення

трудового колективу ДП «Бердянський морський торговельний порт» за рішенням мирної акції, що відбулася  25 грудня 2015 року

 

Трудовий колектив ДП «Бердянський морський торговельний порт» глибоко занепокоєний ситуацією, що склалася навколо нашого підприємства та його керівника Ільїна М.І.

Рішенням конкурсної комісії Міністерства інфраструктури від 22.06.15 р. Ільїн М.І був визначений переможцем конкурсного відбору на посаду директора ДП «БМТП». Його призначення було одностайно підтримано трудовим колективом, що засвідчено підписами працівників нашого підприємства, рекомендовано Бердянським міським виконавчим комітетом, та  погоджено Запорізькою обласною державною адміністрацією. (лист від 21.07.2015 р №04755/08-36 «Про погодження призначення Ільїна М.І.»). Та, незважаючи на наявність усіх погоджувальних документів, з незрозумілих причин, контракт з Ільїним так і не було підписано.

Більше того, Голова Запорізької обласної адміністрації Г.В.Самардак своїм листом № 08.36/2287 від 27.08.2015 р. до Міністерства інфраструктури просить  скасувати своє ж погодження призначення Ільїна М.І., посилаючись на неправдиві дані. Як нам стало відомо, підзвітний Вам голова Запорізької обласної державної адміністрації 01.12 2015 повторно безпідставно не погодив призначення  директора ДП «БМТП»., а Міністерство інфраструктури готує скасування перемоги на конкурсі по призначенню директором ДП «БМТП»  Ільїна М.І .

У 2011 році наш трудовий колектив вже пережив подібну ситуацію, коли Ільїн М.І., який на той час виконував обов’язки начальника ДП «БМТП», був незаконно звільнений з посади, відмовившись приймати участь у запропонованих корупційних схемах, а підприємство почали готувати для передачі у концесію, шляхом повного «дерибану». Це призвело до переходу на 3-4 денний графік роботи, значного падіння заробітної плати, обсягів вантажопереробки, викликало значну моральну та соціальну напругу в колективі, поставило підприємство на межу банкрутства. 

Сьогодні, завдяки чесній, професійній діяльності в.о. директора ДП «БМТП» Ільїна М.І., та повній підтримці трудового колективу, підприємство вийшло з кризового стану, стабільно працює, досягає рекордних результатів вантажопереробки, заробітної плати, доходів, відрахувань до бюджетів усіх рівнів. Тільки за 11 місяців 2015 року в бюджети різних рівнів перераховано 238,4 млн. грн. податків.

Та ці досягнення не дають спокою тим «темним силам», що залишилися після зміни влади. Вони і сьогодні, через своїх  «смотрящих», готові штучно підвести  підприємство під банкрутство, маючі кінцеву мету – приватизувати його за безцінь.

 Наш трудовий колектив ніколи цього не дозволить. Ми єдині в цьому питанні разом з владою  та громадою міста, які розуміють, що відрахування нашого підприємства до місцевого бюджету – це заробітна плата лікарів, вчителів та фінансування інших міських витрат.

Звертаємося до Вас з проханням зупинити неправомірні дії Ваших підлеглих  і підтримати призначення Ільїна М.І. директором Державного підприємства «Бердянський морський торговельний порт», та  підписання з ним контракту, чим надати трудовому колективу підтвердження реальної боротьби з корупцією та змогу спокійно та плідно працювати,  допомагаючи Вам вирішувати питання, що стоять перед країною: стабілізація економіки, проведення реформ та боротьба з корупцією.

Маємо надію на розуміння та підтримку. Залишаємо за собою право рішуче відстоювати   інтереси трудового колективу підприємства та мешканців міста Бердянськ у будь-який законний спосіб.

 

З повагою, Трудовий колектив ДП «Бердянський морський торговельний порт»


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...