Доска объявлений Бесплатка Бердянск“Батьківщина” лідер на виборах об’єднаних територіальних громад

28.03.2017, 10:36    просмотров: 832

30-го квітня в Україні відбудуться чергові вибори до об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Рішення про участь у виборах 30-го квітня ВО “Батьківщина”, було ухвалено на п’ятому етапі XIV з’їзду партії. В Запорізькій області вибори відбудуться по восьми ОТГ: Великобілозерській, Павлівській, Гуляйпільській міській, Широківській, Кам’янсько-Дніпровській міській, Водянській, Оріхівській міській, Чернігівській. 

 

За результатами виборів до ОТГ, які відбулись 11-го та 18-го грудня 2016-го року, “Батьківщина” здобула перемогу з показником в 645 мандатів. Президентські сили Блок Петра Порошенко “Солідарність” та “Наш край” здобули 332 та 228 мандатів відповідно.

Виступаючі на з'їзді, Юлія Тимошенко окреслиластратегію партії для чергового етапу виборів до об’єднаних територіальних громад:

- Захист громад від знищення;

- Захист сільськогосподарської землі;

- Врятувати країну.

 

З кожним роком в Україні кількість сільського населення невпинно скорочується. Лідер ВО “Батьківщина” дала настанову кандидатам від своєї політичної сили після обрання, робити все необхідне для збереження села. Оптимально використовувати кошти громади і обов’язково дотримуватись рівнозначного розподілу фінансів між всіма населеними пунктами, які входять до ОТГ. Захист земель сільськогосподарських угідь — одне з ключових проблемних питань, вирішенням яких ВО “Батькіщина” займається вже багато років. Вже в якості голів та депутатів новообраних громад, представники “Батьківщини” мають продовжувати захищати інтереси села та сільгоспвиробників. 

Юлія Тимошенко переконана, що врятувати країну, змінити її і покращити життя українців можна за лічені роки, необхідно лише раз і назавжди змінити олігархічну і корумповану владу, яка десятиліттями грабує Україну.

Запорізьку область представляли 14 делегатів, в тому числі і бердянці. 

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Комментарии  

 
+2 #1 stalker5505 28.03.2017 15:44
Не знаю... После всего поддерживать вот ЭТО под названием "Батькивщина" во главе с вышеозначенной особью с косой может только совсем неумное существо...
Сообщить модератору
 

Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.

Партнерские новости

Loading...