Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянську за два тижні відловлено майже 70 безпритульних собак

10.07.2018, 09:07    просмотров: 696

Як вже повідомлялось згідно укладеного договору з 25 червня в місті розпочалась робота з відлову та стерилізації безпритульних собак. Виконавцем робіт в ході конкурсу стала ГО „Бердянська служба захисту тварин” в особі Валентини Мамай, повідомляє прес-служба мерії.

За інформацією управління житлово-комунального господарства виконкому в перший тиждень на основі заявок— з 25 червня по 1 липня було відловлено 28 дорослих собак та 10 цуценят. На другому тижні — з 2 липня по 8 липня — 25 дорослих та 5 цуценят.

На найбліжчі два дні - 9 та 10 липня, вже передані заявки на відлов тварин по вул. Нагірній, 8-10, АКЗ біля рибного ринку, на ринку “Нагірний”, біля ТП-82, по вул. Гостинній, на перехресті вул. Халтуріна та Матвєєва, по вул. Софієвській, 42, на території табору “Розвідник надр” по вул. Морська. Слід відзначити, що відлов проводиться  в усі дні окрім середи, суботи та неділі тільки на основі письмових або телефонних звернень до виконкому. Особлива увага приділяється відлову агресивних собак.

Повідомити інформацію щодо необхідності відлову тварини із зазначенням місця її перебування, контактними даними замовника можна за телефонами Колцентру 15-55, 15-58 або з мобільного 06153 46701 в каб.№3 виконкому

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.