Доска объявлений Бесплатка БердянскПредставник фонду Бріжит Бардо, яка днями відвідала Бердянськ, засудила роботу харьківського притилку для тварин

20.07.2018, 13:03    просмотров: 1167

Про важливість гуманного способу зменшення чисельності безпритульних тварин на вулицях міста, активної роз’яснювальної роботи серед населення щодо відповідальності до тварин, яких приручили, можливості співпраці міста із Фондом Бріжіт Бардо та іншими міжнародним організаціями, а також інші питання 19 липня були обговорені під час зустрічі міського голови Володимира Чепурного із координатором міжнародних проектів Фонду Бріжіт Бардо пані Бріжіт Олой, яка завітала до Бердянська цими днями.

 

Як повідомляє прес-службамерії, на зустрічі були присутні також директор ТОВ “Чотири лапи Україна” Алеся Лісчишина і голова ГО “Служба захисту тварин” Валентина Мамай, і гості з Харкова — віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова і депутат Харківської обласної ради Наталя Коваленко. Від міської влади були заступник міського голови Григорій Горячов та начальник управління комунальної власності Алла Тахтаджиева-Поклад.

Міський голова на початку зустрічі відзначив наявність проблеми з безпритульними тваринами в місті Бердянськ та в цілому в Україні, і що міська влада шукає шляхи вирішення цієї проблеми: “Ми дуже вдячні за візит до Бердянська представника відомої міжнародної організації Фонду Бріжіт Бардо та сподіваємось на допомогу та спільну співпрацю у вирішенні цього питання” підкреслив міський голова.

Бріжіт Олой відзначила, що метою зустрічі є досягнення домовленості про співпрацю. Вона передала інформаційні матеріали про діяльність Фонду, який працює в 70 країнах світу, саме в Україні він працює з 1996 року.

Важливим для Фонду та особисто для Бріжіт Бардо є впровадження в Україні та містах саме гуманного ставлення та способу регулювання чисельності безпритульних тварин, таких як “відлов-стереліазція- вакцінація-випуск” та створення центрів адопції для агресивних та хворих тварин. А головне направити роботу на причину виникнення безпритульних тварин — роз’яснювальну роботу серед населення. В Україні існує законодавство гуманного ставлення до тварин, але, нажаль, є випадки жорсткого поводження, які для міжнародної спільноти значно знижують репутацію країни та влади на містах. Одним з прикладів є досвід харківського притулку, який застосовує безповоротний вилов тварин та їх подальшу евтаназію. Також про неефективність та негуманність такого підходу розповіли віце-президент Асоціації зоозахисних організацій України Марина Суркова і депутат Харківської міської ради Наталя Коваленко.

В ході дискусії були обговоренні успішні приклади вирішення цієї проблеми, зокрема у м. Львів, про ефективні серед населення інформаційні компанії та програми щодо відповідального ставлення до тварин, зокрема боротьбу з причиною виникнення безпритульних тварин — безконтрольного розмноження домашніх тварин та безвідповідального ставлення їх власників тощо. Також обговорили питання співпраці міської влади із міськими зоозахисниками щодо облаштування існуючого притулку, Фондом “Чотири лапи України” та іншими міжнародними фондами.

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.