Доска объявлений Бесплатка БердянскЦьогоріч “Бердянськбудтрест” з орбіти Пономарьова отримало від ОДА підрядів на 104 мільйони

15.08.2018, 13:46    просмотров: 536

Департамент капітального будівництва Запорізької облдержадміністрації за результатами тендеру 13 серпня уклав угоду з ТОВ “Бердянськбудтрест”  на проведення дорожнього ремонту вартістю 36,67 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

 

Підприємство має до жовтня провести поточний середній ремонт чотирьох окремих ділянок автомобільної дороги Пологи – Кінські Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ, загальною протяжністю  5,1 км. Зокрема, “Бердянськбудтрест має зняти асфальтобетонне покриття на глибині до п’яти см, облаштувати 18-сантиметрову основу дорожнього одягу з піщано-щебеневої суміші, влаштувати нове покриття та укріпити узбіччя.

Єдиним конкурентом ТОВ “Бердянськбудтрест” на тендері було Дочірнє іноземне підприємство “Дніпродор” з дорожчою на 529 тис. грн пропозицією. Впродовж аукціону жоден з учасників не знижував вартості своєї пропозиції.

ТОВ “Бердянськбудтрест” входить до сфери впливу народного депутата Олександра Пономарьова, а її кінцевими бенефіціарами вказуються Світлана Векленко та Олександр Клошинський.

Від початку року “Бердянськбудтрест” вже отримало підрядів на суму 139,18 млн грн, з яких 104,4 млн грн від Департаменту капітального будівництва Запорізької ОДА (повний перелік нижче).

 

Джерело: zp.nashigroshi.org


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.