Доска объявлений Бесплатка БердянскУвага! Важливо для власників ділянок у СОТ поблизу Бердяньска. Розпочато інвентаризацію земель

18.02.2019, 11:03    просмотров: 1043

На офіційному сайті мерії Бердянська розміщено повідомлення, що стосується власників ділянок у СОТ поблизу Бердяньска 

 

«Шановні громадяни, жителі міста Бердянськ, сіл Азовське, Нововасилівка, Роза та селища Шовкове! На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р “Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад” з метою ініціювання процедури передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність між Бердянською міською радою та ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області підписано Меморандум про співпрацю та розпочато інвентаризацію сільськогосподарських земель за межами населених пунктів.

У ході здійснення підготовчих заходів щодо збору вихідних даних для проведення інвентаризації земель виникла проблема у ідентифікації земельних ділянок, які не зареєстровані в Державному земельному кадастрі.

З метою недопущення передачі земель приватної власності до комунальної власності, звертаємося до всіх власників земельних ділянок розташованих в садівничих товариствах:

на території Азовської сільської ради: Світанок, Южний, Гідравлік, Явір, Радуга, Монтажник, Надія-2, Мрія, Вєліс, Маяк;

на території Нововасилівської сільської ради: Луч Роза, Енергетик Хімік, Перщотравневець-3, Фіалка, Таврія-1, Таврія-2, Ветеран, Якір-1, Нафтохімік, Дорожник.

У разі наявності у приватній власності земельних ділянок у зазначених садівничих товариствах просимо надати документ, що посвідчує право на такі земельні ділянки, до міськрайонного управління у Бердянському районі та м. Бердянськ Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області (м.Бердянськ, вул. Правди, 80-а), тел. (06153) 6 45 70 або до виконавчого комітету Бердянської міської ради (м. Бердянськ, пл.Єдності, 2, кабінет № 34, тел. (06153) 3 56 05), для звірки з даними державного земельного кадастру.

Також, звертаємося до керівників садівничих товариств Таврія-1, Таврія-2, Дорожник, Роза, Першотравневець, Нафтохімік, Надія-2, Світанок звернутися до міськрайонного управління у Бердянському районі та м. Бердянськ Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області (м.Бердянськ, вул. Правди, 80-а), тел. (06153) 6 45 70 або до виконавчого комітету Бердянської міської ради (м. Бердянськ, пл.Єдності, 2, кабінет № 34, тел. (06153) 3 56 05), для надання списків членів зазначених садівничих товариств та схем поділу земельних ділянок».

 


Партнерские новости:Loading...Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.