Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянців закликають взяти участь у визначенні найбільш забруднених місць берегів водойм та у їх прибиранні

18.03.2019, 10:55    просмотров: 631

Держрибагентством ініційовано всеукраїнську акцію «Чисті водойми - екологічно здорова країна» 23 березня о 10:00 працівниками Держрибагентства та його територіальних управлінь буде здійснено прибирання берегів водойм у всіх регіонах України.

 

Дана акція присвячена Всесвітньому дню води. Адже чиста вода - запорука здорового життя! Від її якості залежить чисельність і популяція водних біоресурсів 

Запрошуємо громадськість, представників ЗМІ та усіх, хто готовий допомогти очистити береги водойм від сміття долучитись до нашої акції!

Для того, щоб визначити місця, де прибережні смуги водойм, найбільш забруднені сміттям, прохання до рибалок та усіх небайдужих ставити хештег #чистіводойми у своїх постах та писати коментарі з фото та геолокаціями під цим постом на офіційному сайті Азовського рибоохоронного патрулю. За результатом, усі місця будуть нанесені на карту та визначені ділянки для прибирання! 

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.