Доска объявлений Бесплатка БердянскВажливо! Змінено порядок прийняття приладу обліку на абонентський облік КП «Бердянськводоканал»

25.06.2019, 16:17    просмотров: 1467

На щотижневій апаратній нараді 25 червня керівник служби реалізації послуг і контролю КП «Бердянськводоканал» Вікторія Лернер розповіла про порядок прийняття приладу обліку на абонентський облік. 14 грудня 2018р. вступив в дію Порядок прийняття приладу обліку на абонентський облік, затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 12.10.2018р. №270 (далі за текстом – Порядок №270).

 

У відповідності до вимог Порядку №270 (розділи ІІ та ІІІ), для прийняття на абонентський облік вузла комерційного або розподільного обліку, Споживач зобов’язаний подати в КП «Бердянськводоканал» БМР письмову заяву про прийняття вузла комерційного або розподільного обліку на абонентський облік у довільній формі, у якій зазначаються з відповідним переліком документів:

- копія документа, що підтверджує право власності на будівлю (крім багатоквартирних будинків);

- копія проектної документації на встановлення вузла обліку (крім багатоквартирних будинків);

- копія супровідної документації до засобу вимірювальної техніки, що входить до складу вузла обліку;

- копія документа власника (співвласника) будівлі, квартири.

У свою чергу – заява про прийняття вузла комерційного або розподільного обліку на абонентський облік повинна в обов'язковому порядку містити наступне:

1.найменування юридичної особи або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи, яка є власником (представником співвласників) будівлі;

2.поштова адреса заявника (власника або представника власника (співвласників) будівлі);

3.спосіб отримання повідомлення та адреса, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв'язку з ним та відповідний засіб зв'язку з ним (адреса електронної пошти тощо);

4.місце знаходження будівлі, у якій встановлено вузол комерційного обліку.

Починаючи з червня 2019 року КП «Бердянськводоканал» БМР перейшло до виконання Порядку №270 та здійснює прийняття вузлів обліку на абонентський облік виключно на підставі письмової заяви споживача або його законного власника, що має при собі підтверджуючі документальні докази.

До дня офіційного оприлюднення Порядку №270, прийняття вузлів комерційного або розподільного обліку здійснювалось в телефонному режимі (крім домоволодінь приватного сектору). Станом на сьогоднішній день, прийняття вузлів обліку здійснюється лише в письмовому вигляді незалежно від виду житла (квартира в багатоквартирному будинку або житловий будинок в приватному секторі). Так само, зазначені нововведення стосуються суб’єктів господарювання (юридичні особи, фізичні особи-підприємці, само-зайняті особи, громадські формування тощо) незалежно від виду фінансування.

Стосовно розпломбування засобів обліку води (зняття з абонентського обліку).

Порядок розпломбування засобів обліку води залишається незмінним.

Заявки на розпломбування засобів обліку води приймаються операторами КП «Бердянськводоканал» БМР в телефонному режимі від споживачів за телефонними номерами: 3-63-29; 3-40-54 (крім суб’єктів господарювання, яким необхідно писати письмову заяву).

З метою правильного оформлення заяви про прийняття вузла обліку на абонентський облік рекомендуємо звернутись в Сервісний центр КП «Бердянськводоканал» БМР (кабінет №18; №19).

Оператор сервісного центру оформить заяву та повідомить Вам дату запланованого виїзду інспекторів для виконання заявки з опломбування засобу обліку води.

На дату виконання заяви Вами в обов’язковому порядку необхідно буде пред’явити документальний доказ сплати вартості платної послуги з опломбування вузла обліку води в сумі 115,00грн.

 

У разі, якщо лічильник в приватному секторі встановлений з порушенням діючого законодавства, а саме не в точці розмежування відповідальності мереж виробника та споживача:

Абоненту необхідно переузгодити проектну документацію та встановити лічильник відповідно до діючого законодавства.

У разі, якщо колодязь на врізанні знаходиться на жвавій проїзній частині дороги, або колодязь на врізанні виконаний в порушення технічних умов (замалий, або взагалі відсутній), абонент попереджається про відповідальність за свій трубопровід, і у разі витоку оплата за витік води відповідно до діючого законодавства, а саме за перерізом труби вводу за один місяць, становитиме:

У середньому, якщо діаметр підключення

- 20мм, то вартість витоку становитиме 19 241 грн у діючих тарифах;

- 32 мм, то вартість витоку становитиме 52 914 грн у діючих тарифах.

Тим не менш абоненти попереджені, і, якщо усвідомлюють витрати за витоки і тим не менш не мають можливості встановити лічильник на врізанні, Бердянськводоканал пропонує абонентам написати гарантійний лист, який підтверджуватиме попередження про майбутні витрати, - і у цьому випадку підприємство може прийняти тимчасово лічильник у колодязі на території двору або на зеленій зоні.

У першу чергу це пов’язане з необхідністю виконувати діюче законодавство.

І, як показує практика, приватні мережі абонентів знаходяться в незадовільному стані. А наявність лічильників на врізанні значно економить витрати споживача.

Так, у абонентів, які мають лічильники на врізанні, за рахунок витоку через лічильник пройшло та було сплачено абонентом 1 000 м.куб. на суму 17 690грн замість розрахунку за витік води за діаметром вводу 32мм у сумі 52 914 грн. (район Ліски вул. Підгірна, район Колонія вул. Короленка).

 


Партнерские новости:


Загрузка...
Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.