Доска объявлений Бесплатка БердянскУ Бердянську вперше в історії міста відбувся молитовний сніданок

22.11.2019, 15:56    просмотров: 1203

22 листопада за ініціативи організаційного комітету священнослужителів бердянських церков у місті вперше було проведено Молитовний сніданок, повідомляє прес-служба мерії. Для спільної молитви зібралися керівники християнських церков і релігійних організацій, громадські активісти, волонтери, працівники освіти і культури, діячі науки і бізнесу, військові капелани. Були запрошені посадові особи місцевого самоврядування та координатор регіональних молитовних сніданків у Запорізькій області, керівник соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитро Матюхін.

 

За словами координатора регіональних молитовних сніданків в Україні, керівника соціального служіння церков Євангельських Християн Баптистів в Україні Дмитра Матюхіна, найкраще, що може робити церква у складні часи - молитися. Саме тому нині церква вийшла з ініціативою об’єднання, аби в часи воєнного стану люди чули надпотужний заклик до єднання. Практика молитовних сніданків існує в більш ніж ста демократичних країнах світу, у різних областях України. Запорізька обласна державна адміністрація другий рік поспіль щомісяця проводить ранкове читання Молитви.

Під час Молитовного сніданку усі присутні молились за мир у нашій країні та військовослужбовців, лідерів і владу в Україні, сиріт, сім'ї та благословення для України і нашого краю.

Також у програмі молитовного сніданку відбулися творчі виступи дітей та молоді, презентація міських релігійних громад християнських конфесій, діяльності Міжнародної Асоціації “Емануіл” та Благодійного Центру Римо-Католицької Церкви «Карітас-Спес-Бердянськ».

Закінчили Молитовний сніданок спільною молитвою “Отче наш” та створенням Духовної Ради християнських церков.

До відома: місто Бердянськ є християнським і поліконфесійним, у якому практично діють 52 релігійні громади 11-ти конфесій. У релігійних організаціях 95% від загальної кількості складають віруючі християнських конфесій.

 


Партнерские новости:


Загрузка...

Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.