Доска объявлений Бесплатка БердянскБердянськ та асоціація енергосервісних компаній підписали меморандум про співпрацю у сфері енергоефективності

21.01.2021, 16:00    просмотров: 2194

21 січня у Бердянську міський голова Валерій Баранов та Голова Української асоціації енергосервісних компаній, радник Голови Держенергоефективності Олексій Корчміт підписали меморандум про подальшу співпрацю у сфері енергоефективності, що є одним з пріоритетів діяльності міської влади. Адже впровадження дієвих енергоефективних заходів дозволить скоротити витрати бюджету на споживання енергоносіїв у середньому на 35%.

 

Як повідомляє прес-служба мерії,Олексій Корчміт підтвердив готовність залучити усіх фахівців національного масштабу для розвитку рівня енергоефективності Бердянська до європейських стандартів. “Усі сучасні інструменти, теплі кредити і фонд енергоефективності, енергосервісні компанії, револьверний фонд, сертифікація, сучасна система енергомоніторингу і енергоменеджменту мають бути на високому рівні в Бердянську. І я впевнений, що вони будуть вже незабаром”, - відзначив Олексій Корчміт.

- Я впевнений, що в нас буде новий етап у розвитку енергоефективності нашої бюджетної сфери, нашого житлового фонду, і приватного. І найголовніше, що ми отримаємо можливості користуватися усіма інструментами, які сьогодні працюють в нашій країні по залученню ресурсів від енергосервісних компаній, - наголосив міський голова Валерій Баранов.

Говорячи про прогресивні інструменти, Голова Української асоціації енергосервісних компаній Олексій Корчміт розповів, що вони готові залучити приватні енергосервісні компанії для підвищення енергоефективності бюджетної сфери Бердянська.

Також Бердянськ має запровадити систему підтримки індивідуальних і багатоквартирних будинків, щоб отримати співфінансування з державного бюджету. Це дозволить зменшити оплату за опалення житла у середньому на 25%.

Як відзначив міський голова Валерій Баранов, місто дуже зацікавлене використовувати всі джерела фінансування для підвищення рівня енергоефективності житлового фонду і скорочення їх платіжок, що є одним з гострих питань на сьогодні. Була озвучена ідея створення окремого підрозділу з енергоефективності, який буде займатися як бюджетною сферою, так і житловою. Перш за все має бути створена сучасна система моніторингу, як наступний етап – з дистанційним передаванням даних для оперативного управління всіма будівлями міста за онлайн моніторингом.

Усі енергоефективні заходи у місті мають увійти у нову програму, розраховану на декілька років. Пропонується її розробити та винести на розгляд депутатів міської ради.

 


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.