Доска объявлений Бесплатка БердянскКорегування тарифу та посилення охорони: зміни, які чекають на Центральний ринок з 1 березня

24.02.2021, 12:20    просмотров: 1643

КП «Центральний ринок» оприлюднив інформацію, щодо планів на нові тарифи, які буде введено з 1 березня. Нижче увазі читачів пропонуємо офіційне повідомлення, яке надане редакції «Города».   

 

«Наразі на Центральному ринку діють тарифи, встановлені 2018 року. Протягом цього часу відбулось декілька підвищень мінімальної заробітної плати, комунальних послуг, цін на продукти та інші групи товарів. Суттєво змінились і фінансові показники самого підприємства, зокрема, в тому ж 2018 році витрати Центрального ринку складали близько 9,5 млн грн, в поточному вони заплановані на рівні 14,5 млн – лише в цих показниках різниця складає більше ніж 50%. Виходячи з цих факторів та проведеного аналізу, відбулось і відповідне корегування тарифу. Однак, для того, аби цей показник не так суттєво вплинув на торговців, Адміністрація ринку прийняла рішення здійснити його в декілька етапів.

«Говорячи відверто, ми прекрасно розуміємо, що збільшення тарифу – завжди непопулярний захід. Однак наразі він не лише економічно обґрунтований, а й просто необхідний. Без цього ми реально не зможемо повноцінно закривати всі витрати підприємства, вже не говорячи про його розвиток – повідомляє директор Центрального ринку Богдан Сушко. В той же час, ми також всі розуміємо, що для малого бізнесу зараз дійсно дуже непрості часи: люди вимушені сприймати ті реалії, в яких ми всі опинились і якось в них жити. Тому для того, аби новий тариф не так вдарив по кишенях,  ми вирішили здійснити його в декілька етапів. Перше підвищення на 20% відбудеться  з 1 березня. Друге планується влітку, третє восени – зазначає Богдан Володимирович».

 

Тож, вже з 1 березня на Центральному ринку Бердянська діятимуть такі тарифи:

 

Найбільше підвищення наразі відбудеться на торгових майданчиках по пр. Праці –ринку «за банком» та «Привозі». Тут збільшення тарифу об’єдналось з введенням охоронних послуг. Раніше, охорона цієї території та, відповідно, своїх торгових місць лежала на плечах самих торговців. Охоронець, якого люди були змушені наймати самостійно не мав ні технічного оснащення, ні дозволу на засоби захисту, через що торгові майданчики часто страждали від грабіжників та вандалів. Наразі Адміністрація ринку укладає договір зі спеціалізованою фірмою, яка здійснюватиме повноцінну охорону всієї території Центрального ринка. Тут працюватиме охоронний пункт, патруль, група швидкого реагування, а саму територію «Привозу» Адміністрація планує облаштувати камерами відеоспостереження. Тож, вже з 1 березня торговцям цієї ділянки ринку не потрібно буде платити за охорону додатково – ці витрати заклали в тариф, збільшивши його з 1,50 грн за квадратний метр до 2,50 грн. 

«Найбільше навантаження зараз дійсно випало на цю частину ринку, однак ціни за оренду тут як і раніше набагато нижчі, ніж на змішаному. Разом з тим тут досить давно не відбувалось ніяких змін і стан ринку далеко не найкращий. Наразі ми вирішили забезпечити територію охороною, далі найшвидшого ремонту потребує вбиральня. Тож, стояти на місці не можна– зазначає Богдан Сушко».

Таким чином, з 1 березня місячна оренда за середньостатистичний ролет в 5 м2 для «Привозу» складатиме близько 380 грн. На змішаному ринку по вул. Свободи за такий же ролет торговці продовольчою групою товарів в місяць платитимуть близько 850 грн,  торгівля промисловою групою товарів та готовими продуктами харчування близько 1000 грн. Оренда ж торгового місця (довжиною 1 м2) на прилавках Центрального ринку на місяць коштуватиме близько 490 грн (з ПДВ) для продовольчої групи товарів та близько 570 грн (з ПДВ) для промислової».

 

 


Партнерские новости:


Загрузка...


Читайте также:


Для добавления комментария Вам необходимо войти под своим логином или зарегистрироваться.